1 Kasım 2008 Cumartesi

Epar Bilgisayar ve Elektronik

Bilgisayar satış ve teknik servis, kartuş toner dolumu, web tasarımı, Kamera, Fotoğraf Makinesi, Ipod, Mp3, Mp4, Laptop, Notebook ve daha binlerce ürün satışı... Hem kendi mağazasından ve hemde internet üzerinden her türlü elektronik ve teknolojik ürün satışı gerçekleştiren, müşteri memnuniyetinini ilke edinmiş, profesyonel yaklaşımlı bir şirket.Bilgisayar, cep telefonu, kamera, fotoğraf makinesi, yazıcı, kartuş, toner, bellek, Apple Ipod, mp3, mp4, laptop, notebook, lcd, crt, flat, monitör, terazi, baskül, yazarkasa, saat, kişisel bakım, zayıflama, kellik ile ilgili ürünler ve daha binlerce ürün satışı..
Adres:
Silahtar Mah.Eski Hukumet Cad.Dr.Tekin Gurman Sok.No:1/A

Tel/Faks : +90.282.6536124

Mail:
info@eparbilgisayar.com
info@eparbilgisayar.com.tr
info@sibertek.com
info@inlinemarket.com
info@siberpaket.com

Sitelerimiz:
http://www.sibertek.com/
http://www.siberpaket.com/
http://www.eparbilgisayar.com/
http://www.eparbilgisayar.com.tr/
http://www.inlinemarket.com/

2 yorum:

Epar Bilgisayar ve Elektronik dedi ki...

Merhaba,
Tüm Konay'lı firmaları bu BLOG'a katılamya,firmaları hakkında bilgileri yayınlamaya ve reklamlarını burada yapmaya davet ediyoruz.
Saygılarımızla...
Konya Firma Rehberi
Blog Yönetimi

Nakliyat Yapanlar dedi ki...

Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com Her Geçen Gün Gelişen Hizmet Sektörünün Her Anlamda Bizlere Hizmet Sağlıyor. Olmasından Dolayı , Artık İstediğimiz Gibi Farklı Sektörlerde, Farklı Hizmetler Veren Siteler İle İstediğimiz Gibi Evinizi Şekilde Taşıyabiliyoruz. Bunun İçin de İstediğiniz Gibi Kaliteli Bir Firma Bulmak Ve Bu Firma İle Taşınma İşlemlerinizi Yapmak Çok kolaydır.